Плати керування, розпалу, дисплея

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Сучасна побутова техніка з кожним роком стає все більш складнішою і "розумнішою". Для управління складними процесами обігріву в двоконтурних газових котлах на 99% обладнання використовується електроніка. Всіма виконавчими вузлами управляє плата газового котла, використовуючи алгоритм, закладений в процесорі. Управління котлом виконується згідно поставлених завдань користувачем - обраний Вами режим обігріву або режим колонки із зазначенням необхідних температур обігріву та гарячої води. Як будь - який складний електричний прилад блок управління котлом не тільки роздає живлення насосам, вентиляторам (турбінам), газовим клапанам і електроприводам перемикаючого клапана, а також збирає інформацію від датчиків температури і запобіжних термостатів. Система управління котлом здійснюється приблизно однаково, але виконання самої плати котла у всіх виробників різні, як і заводи, що випускають ці комплектуючі, провідними виробниками вважаються заводи: SIT, Bertelli - Partners, Honeywell. Плати керування газових котлів випускають з розрахунку міцності що дозволяє відпрацювати без поломки до 5-6 років.

Електронна плата - вузлова деталь, до якої підключаються всі датчики, захисні пристрої і виконавчі механізми. Основні функції - електроживлення і управління роботою котла в нормальних і аварійних ситуаціях.За допомогою плати здійснюється взаємодія і управління всіма електричними і електронними компонентами котла. За допомогою плати управління котлом здійснюються всі операції з контролю процесами, управління і відображення на рідкокристалічному дисплеї

.У нашому інтернет магазині Ви знайдете плати для таких котлів як: Immergas, Hermann, Ariston, Chaffoteaux, Beretta, Ferroli, Nova Florida, Fondital, Sime, Bosch, Biasi, Saunier Duval, Vaillant, Baxi та інші.

ЯКЩО ВИ НЕ ЗНАЙШЛИ ЗАПЧАСТИНУ ЯКА ВАС ЦІКАВИТЬ У НАС НА САЙТІ, ВИ МОЖЕТЕ УТОЧНИТИ ЇЇ НАЯВНІСТЬ У НАШИХ КОНСУЛЬТАНТІВ ПО ТЕЛ.

(096) 644-08-65, (097) 465-47-17, (096) 230-33-45