BIASI

 BIASI

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Запчастини Biasi

Створена італійським ентузіастом в 1938 р компанія, втілила мрію свого засновника в поліпшенні якості життя. Передові технології в області застосування побутових і промислових котлів та обладнання цього бренду вважаються показовими на європейському ринку. Підтвердження тому – сертифікати CSQ, ISO, що видаються на кожен агрегат

Але будь-який газовий котел вимагає не тільки грамотного звернення і періодичних чисток, профілактики, але і заміни після закінчення певного терміну служби деталей, що виходять з ладу. Це дозволяє продовжити період експлуатації і виключити масштабні поломки, неминуче призводять до значних фінансових витрат.

Запчастини до котлів Biasi

Майстри-професіонали радять проводити регулярно чистку димоходів, нівелюючи одну з найбільш поширених проблем з тягою. Розпізнати інші поломки за зовнішніми параметрами нескладно –це зміни в роботі агрегату, шум, мимовільні вимикання і т.д.

Найбільш затребуваними є такі запчастини для котлів Biasi:

На ринку можуть бути представлені не тільки низькоякісні китайські підробки, а й аналогові деталі, на які також не дається гарантія. Їх придбання економить зовсім значну суму, а в результаті виливається в повторну поломку і необхідність звернення до майстра.

Купити оригінальні запчастини в Україні

Виробник дбає про своїх споживачів і виготовляє оригінальні запчастини до своєї продукції. Їх вартість варіативна в залежності від ланцюжка реалізаторів. Наша компанія безпосередньо співпрацює з заводами-виробниками і пропонує за доступними цінами оригінальні деталі на всі моделі котлів даного бренду, що випускаються, і ряду інших виробників. Вони прослужать значно довше підробок і повністю відновлять працездатність агрегатів.

Зручна форма замовлення, доставка в будь-який регіон і професійні консультації роблять співпрацю вигідною.