Датчики (реле) протоку, датчики Холла

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Датчики протоки води для котлів

Сучасні опалювальні прилади оснащені масою контролюючих елементів, що дозволяють зробити їх роботу не тільки ефективною і безпечною, але і комфортною.

Датчик протоку води для котла призначений для забезпечення стабільної температури води, що подається, незалежно від температурних показників на вході. В цьому основна видима функція деталі, але не єдина, що робить її важливою для роботи всієї системи. Купити такі деталі можна в нашому магазині.

Який купити датчик протоку води?

Реле являє собою невеликий форми елемент, що вшитий в конструкцію ГВС і контролює витрату води і сам потік. Найбільш популярними і затребуваними вже довгий час залишаються 2 види таких пристроїв:

Незважаючи на те, що останній набув широкого поширення, саме датчик Холла вважається еталонним для обмеження і стабілізації потоку води. Їх відмінності полягають у внутрішньому устрої, що не змінює в цілому функціонал.

Розібратися в тонкощах моделі і визначити тип потрібної деталі при замиканні контактів, що сигналізують про несправність пристрою або наявність інших проблем з котлом, може виключно фахівець після детального аналізу і проведення контрольних маніпуляцій.

Вигідно купити датчик протоку води

Реле протоку і температури, турбіни і багато інших деталей котлів зазнають природний знос або виходять з ладу, що неминуче детермінує необхідність придбання нового елемента і проведення ремонту.

Слід розуміти, що, також як і конструкція самих агрегатів, дані запчастини мають свої модифікації у різних виробників. На нашому ресурсі можна купити брендовий датчик протоку води газової колонки від світових лідерів виробництва опалювальних приладів. Зокрема представлені деталі для котлів:

Переваги співпраці:

Наша компанія на ринку не один рік і гарантує якість реалізованої продукції.