Мембрани (діафрагми)

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

 

Мембрана є невід'ємною частиною 3-х ходового клапана з механічним або гідравлічним перемиканням. Призначення мембрани -це перемикання котла в режим гарячої води. Мембрана газового котла взаємодіє з платою управління котла для перемикання в режим гарячого водопостачання. Залежно від  моделі та торгової марки  котла мембрани є різними за формою, розмірами і конструкцією. Мембрана 3-х ходового клапана може бути виготовлена з гуми (резини) або силікону. На термін служби мембрани впливають кілька факторів: якість води, умови експлуатації і агресивне середовище - це  потрапляння всередину 3-х ходового дрібнодисперсних частинок при частих циклах включення і виключення.

Мембрани котла -  це плоска мембрана для  3-х ходових клапанів котла, яка працює на включення режиму ГВП, а також  служить датчиком тиску котла. Принцип роботи мембрани заснований на тиску води протоку, зусиллями якого мембрана котла натискає на тарілку, змушуючи рухатись шток, який натискає на вмикач котла.

На нашому сайті Ви знайтети мембрани для таких котлів як: Immergas, Hermann, Ariston, Chaffoteaux, Beretta, Ferroli, Nova Florida, Fondital, Sime, Bosch, Biasi, Saunier Duval, Vaillant, Baxi та інші.

ЯКЩО ВИ НЕ ЗНАЙШЛИ ЗАПЧАСТИНУ ЯКА ВАС ЦІКАВИТЬ У НАС НА САЙТІ, ВИ МОЖЕТЕ УТОЧНИТИ ЇЇ НАЯВНІСТЬ У НАШИХ КОНСУЛЬТАНТІВ ПО ТЕЛ.

(096) 644-08-65, (097) 465-47-17, (096) 230-33-45