Циркуляційні насоси

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

В даний час існують два різновиди пристрої опалювальної системи: з природною (друга назва - гравітаційна система) і примусовою циркуляцією теплоносія. Робота опалення з природною циркуляцією на увазі використання відомого закону фізики: гаряча вода розширюється і прагне піднятися вгору. Нагріта  котлом вода, завдяки зазначеним властивостям, рухається по трубах і радіаторів, встановленими з невеликим ухилом. Пройшовши весь контур і охолонувши, повертається в котел. Цикл повторюється. Перевага очевидно - незалежність від наявності електроенергії (якщо котел знову не електричний). У другому випадку застосовують циркуляційний насос для котла, що включається в розрив лінії гілки. Будучи включеним, він примусово проштовхує теплоносій по всіх елементах системи. Причому циркуляційний насос для котла істотно збільшує кількість обертів теплоносія за одиницю часу, що підвищує загальний ККД. Крім того, примусова циркуляція дозволяє застосовувати акуратні труби зменшеного діаметру і не дотримуватися ухили при монтажі.

Одним з важливих вузлів в котлі є циркуляційний насос. Циркуляційний насос створює циркуляцію теплоносія в системі опалення, тим самим передаючи тепло від котлового агрегату до радіаторів. Зупинка насоса призводить до миттєвого закипання теплоносія або води в теплообміннику, стрімко зростає температура, і спрацьовує запобіжний термостат від перегріву. Навісні котли комплектуються циркуляційними насосами WILO, GRUNDFOS, DAB.

Улітка (задня частина насоса) або колектор - комплектуюча складова циркуляційного насоса кожного навісного котла. Залежно від торгової марки і моделі котла улітки мають бувають різної  конструкції. До улітки приєднується автоматичний повітряний клапан, запобіжний клапан, манометр котла, датчик тиску і реле тиску.

В нашому інтернет - магазині Ви купити циркуляційні насоси для таких котлів як: Immergas, Hermann, Ariston, Chaffoteaux, Beretta, Ferroli, Nova Florida, Fondital, Sime, Bosch, Biasi, Saunier Duval, Vaillant, Baxi та інші.

ЯКЩО ВИ НЕ ЗНАЙШЛИ ЗАПЧАСТИНУ ЯКА ВАС ЦІКАВИТЬ У НАС НА САЙТІ, ВИ МОЖЕТЕ УТОЧНИТИ ЇЇ НАЯВНІСТЬ У НАШИХ КОНСУЛЬТАНТІВ ПО ТЕЛ.

(096) 644-08-65, (097) 465-47-17, (096) 230-33-45