Будь ласка, залиште свій номер телефону у формі нижче, і ми скоро зателефонуємо вам

* Обов'язкові поля

Закрити

Передзвоніть мені

ARISTON

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Запчастини для газових котлів ARISTON (Арістон)

 Якщо ви не зможете самостійно визначитися, яка з запчастин Ariston Вам потрібна (а таке трапляється в переважній більшості випадків), то за вашим запитом ми можемо допомогти Вам в пошуку. Для замовлення запчастин до котла Вам потрібно подати повне найменування моделі котла та орієнтовну/приблизну назву запасної частини, яка вам потрібна. Наші спеціалісти володіють достатньою кваліфікацією для підбору необхідної Вам деталі в найкоротші терміни, на основі отриманої від вас інформації.

Створений нами склад оригінальних запчастин та аксесуарів для всіх номенклатур італійських котлів, Арістон дозволяє здійснити відвантаження у Ваш адресу протягом одного дня з датою замовлення.

Для сервісних центрів та спеціалізованих організацій, що здійснюють ремонт та сервісне обслуговування котлів - передбачено знижки.

При покупці запасних частин важливо знати, що гарантія на придбання становить 6 місяців з моменту продажу при умови встановлення запасних частин спеціалістом, сертифікованого фірмою виробником котла.

У випадку виходу з ладу енергозалежних частин котла (електронних плат керування, вентиляторів, циркуляційних насосів та ін.) - ми рекомендуємо вам придбати спеціалізований стабілізатор напруги, який забезпечує якісне та надійне електропостачання систем опалення.

В разі виходу з ладу теплообмінників - ми рекомендуємо придбати водопідготовку для системи опалення.