SAUNIER DUVAL

 SAUNIER DUVAL

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Запчастини Saunier Duval за вигідною ціною

Понад 100 річний досвід роботи на опалювальному ринку, постійна модернізація та впровадження інноваційних технологій, дозволили французькому бренду Saunier Duval стати одним з лідерів, розширивши клієнтуру по всьому світу. Але, навіть найнадійніші котли мають свій термін безперебійної служби, після закінчення якого, потрібно замін тієї чи іншої деталі. Також неправильна експлуатація вироби вносить свої корективи.

Купити запчастини до газового котла Сеньйор Дюваль

Перевагами моделей цієї марки є індикація помилки і її архівація. Це дозволяє виявити причину поломки без особливих зусиль. Але в разі ремонту, бажано все-таки провести повний тех. огляд, щоб виявити потенційні загрози працездатності агрегату.

Проводити ремонт повинен кваліфікований фахівець. Газові котли Сеньйор Дюваль є складні пристрої, які поєднують у собі три основних компоненти: газовий, електронний і водяний.

На знос деталей і запчастин газових котлів впливають такі чинники:

Не варто економити на елементах газового обладнання. Миттєва вигода мінімальна, а з урахуванням потенційної небезпеки використання неякісних запчастин, досить сумнівна.

Основні запчастини для газових котлів Saunier Duval

Існує ряд найважливіших елементів в пристрої даного агрегату, працездатність яких, безпосередньо впливає на функціонал обладнання в цілому:

 1. Теплообмінник. Існує кілька типів цього пристрою і в різних моделях можуть використовуватися різні теплообмінники. Сенс в тому, щоб передати тепло, згорає паливо теплоносія. Але в деяких варіантах є ще й проміжна ланка – рідина. Тип теплообмінника можна заздалегідь уточнити у виробника або дізнатися з технічної документації на котел.
 2. Термопара. Невелика деталь, яка контролює температуру нагрівання і запобігає перегріву котла. Так само, як і теплообмінник, варіативна за типами.
 3. Розподільна гребінка. Як видно з назви, головна функція – розподіляти обсяг подачі тепла в кілька контурів теплоносія. Такі запчастини для котлів Saunier Duval потрібно купити з урахуванням їх пропускної спроможності, рівня енергоспоживання, норм тиску для кожної моделі котла.
 4. Помпи для контролю низького тиску газу. ККД пристроїв може бути середнім або високим.
 5. Форсунка. Без неї неможливо контролювати перманентну витрату палива, але вона також відповідає і за відповідний прогрів термопари.

Вигідно купити запчастини на газовий котел Сеньйор Дюраль в Україні можна в нашому магазині. Прийнятна ціна та висока якість, а також продумане сервісне обслуговування клієнтів – наші конкурентні переваги.