Гарантійне зобов’язання. 

Щоб запобігти непорозуміння, просимо Вас уважно прочитати та вивчити умови гарантії та інструкції по поверненню та обміну товару.

В разі порушення споживачем умов гарантії, які описані в цьому зобов’язанні, магазин залишає за собою право відмовити в гарантійній заміні, обміну та поверненню товару.

Згідно Закону України ”Про захист прав споживачів” товар можна повернути або обміняти протягом 14 днів з моменту придбання. Обов’язковим (для повернення та обміну товару) є наявність товарного чеку з магазину в якому ви придбали товар та гарантійне зобов’язання з Вашим підписом. Ваш підпис на гарантійному зобов’язанні свідчить про те що ви в повній мірі ознайомлені і погоджуєтеся з умовами гарантійного обслуговування, обміну та поверненню придбаного товару і ваш підпис є обов’язковим.

Існує хибна думка про умови повернення товару. Деякі покупці вважають, що купуючи деталь до котла чи колонки думають - встановлю і котел запрацює. … Це помилка. Нова запчастина, яка була встановлена на котел, вважається такою, що була в експлуатації і поверненню не підлягає. Найчастіше це буває внаслідок неправильної діагностики поломки котла.

При будь-якій несправності котла, рекомендуємо Вам звернутися до фахівця з ремонту опалювальної техніки. Це зекономить Ваш час, гроші і основне здоров’я.

Гарантія на запасні частини.

Гарантія на придбаний товар діє протягом 180 днів з моменту придбання.

Гарантійний строк починається з моменту отримання товару покупцем та за умови установки на котел чи колонку фахівцем з ремонту опалювальної техніки. Крім цього обладнання повинно бути оснащене заземленням, стабілізатором напруги, діелектричною вставкою.

У випадку повернення запасної частини з вимогою гарантійного обміну, вона підлягає діагностиці і в разі її несправності через заводський брак, підлягає заміні на нову. Термін діагностики і заміни обговорюється в усному порядку. Запчастина, що підлягає гарантійній заміні повинна мати повну комплектацію, відсутність механічних пошкоджень, збережену цілісність гарантійних пломб, які нанесені на товар.

Гарантійна заміна та обмін не здійснюється на пошкоджені запчастини з ознаками стороннього внутрішнього втручання у конструкцію товару та з ознаками порушень умов експлуатації.

В період дії гарантії товар підлягає заміні на новий виключно без можливості повернення грошей.