Для колонок

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Наша компанія займається продажем запчастин до газових колонок. Газові колонки, або газові водонагрівачі проточного типу, є одним з найбільш ефективних і економічних приладів для нагрівання води в домашніх умовах. Вони особливо необхідні там, де відсутня подача центрального гарячого водопостачання.

Газові водонагрівачі використовують енергію природного носія для підвищення температури води до певного рівня. У більшості регіонів це є більш економічним рішенням в порівнянні з електричними аналогами.

Продумана система водонагрівача дозволяє безпечно отримувати гарячу воду прямо з крана. Якщо з якихось причин порушується робота будь-якої частини, обладнання автоматично блокує надходження газу. Це робиться для того, щоб уникнути надзвичайної ситуації та пожежі. У деяких моделях навіть встановлена ​​система самостійного локального пожежогасіння.

Ми пропонуємо різні за потужністю газові колонки. Для того щоб вибрати конкретну модель необхідно точно визначитися, в яких кількостях споживається вода в місці, куди буде встановлюватися колонка. Від цього і буде залежати продуктивність водонагрівача. Для домашніх умов, де планується користуватися тільки одним краном, цілком достатньо бойлера, який зможе нагрівати до 10 літрів в хвилину. Такі показники будуть відповідати потужності від 5 до 20 кВт. Якщо є необхідність в підключенні 2 або 3 кранів з гарячою водою, то бажано встановити газову колонку з продуктивністю до 13 або 15 літрів за хвилину відповідно.

На ринку представлені газові колонки, які обладнані різними системами розпалювання. Найпоширенішими способами є п'єзо-, електронний розпал і гідрогенератор. Перший має на увазі під собою появу іскри від п'єзоелемента, який підключається до електрики. Для електронного розпалу необхідна установка батарейок. В системі гідрогенератора встановлена ​​невелика турбіна, яка і відповідає за розпалювання пальника. Дані системи дозволяють включати підігрів води в проточному бойлері тільки тоді, коли в цьому є необхідність.

Газові колонки будь-якої потужності і розмірів можна придбати у нас. Наші кваліфіковані фахівці допоможуть зробити правильний вибір і детально проконсультують, як правильно користуватися даною побутовою технікою.