Запобіжні клапани та розповітрювачі

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Запобіжні клапани котлів за доступною ціною

Котел є складною системою з взаємопов'язаними елементами. При досягненні температурних максимумів розширюється теплоносій і піднімається тиск в агрегаті. В результаті з'являються протікання і потопи, ламаються деталі котла, виникає коротке замикання, а в крайніх випадках відбувається розрив магістралей. І якщо вони знаходяться вмонтованими в стіни або в стяжку підлоги, нівелювати проблему буде вкрай непросто. Саме для вирішення таких завдань існує запобіжний клапан котла опалення.

Побутові запобіжні клапани для котлів

Автоматизований відвід пару створює певний обсяг всередині підводу води для розширення в результаті нагрівання, запобігаючи досягнення критичних значень. І потрібні вони як для промислових агрегатів, так і для побутових. У першому випадку частіше використовуються для важеля вантажні запобіжні клапани котлів, що функціонують за рахунок штока. Для побутових потреб найприйнятнішим варіантом стане пружинний механізм, що спрацьовують на підвищення тиску. Існує і третій вид – клапани теплового скидання, що працюють на реакції термочуттєвої рідини. Запускають свою дію при максимально допустимій температурі. Але останні досить недешево обходяться як в закупівлі, так і при їх установці і експлуатації.

Тому більшість сучасних котлів оснащуються заводськими або самостійно-врізними пружинними клапанами. Вони стали своєрідним показником надійності. Основними характеристиками, за якими і вибирають тип клапана, є:

Але деякі бренди гарантують значно триваліший термін служби за рахунок специфічного підходу до обробки матеріалу, перманентним досліджень і модифікаціям вироби на їх основі. І якщо необхідно купити запобіжний клапан для газового котла, що сам по собі коштує дорого, то краще вибирати саме такі деталі.

Використання деталі і види її несправностей

Установка клапана в багатьох котлах заводська. Але і при такому вдалому збігу обставин, не варто нехтувати послугами майстра по регулюванню даного елемента котла. Регулювання рукояті в пружинних клапанах (ковпачка з пластика, зазвичай яскравого кольору) відбувається за певними правилами до тиску параметрам настройки.

Невеликі течі в трубі в місцях стиків – показник оптимальної працездатності агрегату на підвищених навантаженнях тиску в котлі. Звати майстра для тестування потрібно раз на півроку (після опалювального сезону або до його початку). А купувати нові необхідно в таких випадках:

Невелика ціна на деталь і важлива її роль в механізмі котла дозволяють швидко і недорого убезпечити себе від аварійних ситуацій.

Каталог і ціна на запобіжний клапан для котла

У нашому магазині представлені запобіжні клапани від провідних виробників. У тому числі:

Ціна варіативна в залежності від типу клапана, матеріалу і бренду. З нами можна купити в Україні деталі до котлів від провідних світових виробників за доступною вартістю і в найкоротші терміни.