Теплообмінники

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Теплообмінники для котлів за вигідною ціною

Газові котли повсюдно застосовуються в житлових будинках і в промислових комплексах для обігріву приміщень. Центральною частиною агрегатів є теплообмінники для котлів, що відрізняються головним чином матеріалом виготовлення і способом передачі тепла рідини теплообмінника. Купити такі деталі до котла можна в нашому магазині.

Варіативність видів і принципи функціонування

Кожен різновид теплообмінників має властиві йому переваги і недоліки:

Мідні і сталеві первинні агрегати покривають спеціальною антикорозійною фарбою. У таких теплообмінниках енергія передається від газу безпосередньо до самого теплоносія.

З нержавіючої сталі виготовляють ГВП (вторинні) агрегати. У них є з'єднані між собою спеціальні пластини, а енергія циркулює від рідини до теплоносія.

Подвійний обмін тепла біметричних (комбо) агрегатів походить від теплоносія до води і, одночасно, від газу до теплоносія. Компактність і надійність таких теплообмінників безперечна, як і особливий недолік – невелика потужність.

При бажанні, можна купити теплообмінник для газового котла нового зразка з конденсаційним модулем. Його ККД на порядок вище щодо використання теплоти водяної пари з конденсату.

Каталог теплообмінників

Навіть найбільш надійний та сучасний котел має свої недоліки. І якщо проблема стала в теплообміннику, то відновити працездатність всього агрегату допоможе тільки придбання заміни даної частини котла.

У нашому магазині представлені різноманітні типи теплообмінників від провідних брендів. До них відносяться:

Купити можна як одну одиницю, так і оптовим замовленням. При цьому існує кілька форм і способів оплати. А це зручно і для приватних осіб, які мають готівку, і для майстерень, де закупівля запчастин враховується по бухгалтерії в статті витрат фірми і проходить по безналу.

Також на сторінках магазину представлені й інші види запчастин, дозволяючи зробити комплексну закупівлю, економлячи час і кошти. Ціна демократична зважаючи на прямі поставки від виробників.

Окрему увагу наша компанія приділяє якості продукції. У деяких випадках, наприклад, коли на ринку немає оригінальних теплообмінників, майстрам доводиться використовувати аналогові типи. Вони дешевші, а їх виготовлення відбувається за замовленнями самих виробників, але не їх особистих виробництвах. Але і у таких виробів є показники якості, підтверджені випробуваннями і сертифікатами країни виробника і України. Звертаючись в наш магазин, клієнт отримує гарантовану високу якість продукції, повний пакет документів, згідно з формою оплати, що підтверджують всі характеристики товару і вчинення самої угоди.

Замовлення приймаються безпосередньо з сайту. У покупця є релевантний пошуковик, повний опис і візуалізація товару, а також професійні консультації наших фахівців.

Доставка ведеться оперативно по всій країні зручним замовнику способом.