Датчики тиску води

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Датчики (реле) мінімального тиску води забезпечують  захист котла від роботи без тиску в системі. Газові котли передбачені до експлуатації під тиском в системі не менше 0,5 бар. За дотриманням цієї умови слідкує датчик (реле) тиску, який вмонтований у газовому котлі. За умови, якщо  тиск у котлі набрано вище 0,5, контакти датчика (реле) будуть замкнуті, це дасть можливість електронній платі котла визначити, що система під тиском води.

Якщо тиск знижується, нижче норми контакти датчика (реле) будуть розімкнуті і плата котла заблокує обладнання, користувач побачить на панелі котла блокування. Реле тиску води може бути різного виконання і виробництва, але завдання в роботі завжди - розімкнути контакт при аварійно низькому тиску котла.

Датчики (реле) тиску води використовуються практично у всіх газових котлах, тому відповідно користується попитом.

У нашому інтернет магазині Ви знайдете датчик тиску води для таких котлів як: Immergas, Hermann, Ariston, Chaffoteaux, Beretta, Ferroli, Nova Florida, Fondital, Sime, Bosch, Biasi, Saunier Duval, Vaillant, Baxi та інші.

ЯКЩО ВИ НЕ ЗНАЙШЛИ ЗАПЧАСТИНУ ЯКА ВАС ЦІКАВИТЬ У НАС НА САЙТІ, ВИ МОЖЕТЕ УТОЧНИТИ ЇЇ НАЯВНІСТЬ У НАШИХ КОНСУЛЬТАНТІВ ПО ТЕЛ.

(096) 644-08-65, (097) 465-47-17, (096) 230-33-45