PROTHERM

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Запчастини Protherm

Створений в Чехії в 1991 р, завод Protherm швидко пройшов інтенсивний період зростання і модернізації, впровадження інноваційних підходів не тільки в частині безпосередньо виробництва і розширення лінійки продукції до 95 найменування, а й міжнародної експортної експансії в розвинені країни, такі як Німеччина і Великобританія. Такий стрімкий підйом і відповідальне ставлення до сервісу своєї продукції детермінували наявність цілого каталогу запчастин Протерм, що гарантує тривалу експлуатацію агрегату навіть після зносу певних його елементів.

Причини поломки, крім зносу, можуть бути пов'язані з порушеннями правил і умов експлуатації.

Якими бувають запчастини для газових котлів Protherm

В цілому, можна виділити певні запчастини до газового котла Протерм за ступенем серйозності поломки і ціною. Але будь-яка деталь впливає на працездатність котла і його продуктивність. Тому при виявленні відхилень в роботі агрегату, не варто зволікати із заміною запчастин до нього.

Найчастіше в газових котлах вас виникає багато проблем з теплообмінниками, розподільними гребінками, форсунками, помпами і термопарою. Виявити причину буває досить складно. Тому займатися ремонтом повинен професіонал.

Своєчасна заміна деталей і виявлення помилок в роботі основних елементів котлів гарантує довговічність експлуатації і високий ККД котла Protherm.

Асортимент

Запчастини для газових котлів Протерм в оригінальній версії виготовляються на тих же заводах, що і самі агрегати. Вони надійні і ціна не сильно відрізняється від низькопробних підробок. Тому економити на деталях не раціонально.

Магазин Instalator пропонує вигідно купити запчастини на котел Протерм для будь-якого різновиду агрегату з доставкою по всій Україні. В асортименті:

Вся продукція має відповідну технічну документацію. Запчастини на газові котли Протерм можна підібрати за типом і вартості завдяки зручному пошуковику на сайті. Професійні консультації по продукції компанії Протерм надаються по телефону (з можливістю замовлення зворотного дзвінка), електронною поштою, через вайбер. З нами купити потрібну деталь високої якості від виробника не важко. Відновлена працездатність котла за допомогою оригінальних запчастин дозволить його експлуатувати ще довгий час.