Розширювальні баки

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Розширювальні баки один з основних елементів системи опалення, вони призначені для прийому надлишку води, який утворюється при тепловому розширенні в результаті нагріву. Системи опалення із замкнутим контуром заповнені теплоносієм (найчастіше водою), який при нагріванні збільшується в об'ємі (приблизно на 0,3% на кожні 10 ° С), при цьому збільшує тиск на елементи опалювальної системи. При охолодженні теплоносія його обсяг зменшується, що може привести до розриву струменя й порушення циркуляції. Для вирішення цієї проблеми рекомендується застосовувати - розширювальний бак. 

Розширювальні баки  являють собою герметичну металеву ємність, що має форму: кулі, овалу, таблетки. Бак всередині розділений герметичній мембраною з термостійкої гуми що дозволяє йому компенсувати надлишковий тиск в системі опалення. Баки розширювальні для котлів виробляються двома італійськими фірмами виробниками Zilmet і CIMM. Залежно від торгової марки, потужності котла і конфігурації котлового обладнання баки розширювальні можуть бути різних розмірів, форм і мати різний обсяг в літрах. Баки розширювальні для котлів можуть бути круглі, прямокутні, квадратні, з кріпленням і без нього, штуцер під'єднання заводом виробником виготовляється під різьбу G 3/8, 1/2, 3/4.

Розширювальний бак призначений для запобігання підвищення гідравлічного тиску в замкнутій водяній системі. Якби не було демпфера, то окремі елементи системи водяного опалення не витримали б тиску нагрітої води. А так «зайва» вода на час відтікає в розширювальний бак. Демпфер традиційної системи опалення виконує відразу кілька функцій:

- вміщує надлишок води, що утворюється в результаті її нагрівання;

- заповнює нестачу води при зниженні її температури або в разі незначного витоку;

- збирає повітря, що проникає в систему водяного опалення;

- збирає повітря, що виділяється з нагрітої води.

У нашому інтернет - магазині Ви можете купити  розширювальний бак  для газових котлів торгових марок: Immergas, Hermann, Ariston, Chaffoteaux, Beretta, Ferroli, Nova Florida, Fondital, Sime, Bosch, Biasi, Saunier Duval, Vaillant, Baxi та інші.