Закрити

Будь ласка, залиште свій номер телефону у формі нижче, і ми скоро зателефонуємо вам

* Обов'язкові поля

Передзвоніть мені

BAXI/WESTEN

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Запчастини для газових котлів BAXI (Баксі)

    Компанією BAXI в даний момент випускаються три види котлів: конденсаційні газові настінні, підлогові газові і настінні газові. Кожен з цих видів котлів відрізняється потужністю і дизайном. Котли від підприємства BAXI мають все необхідне, щоб безперервно подавати тепло в приміщенні. Зокрема, тут є електронна модуляція полум'я і встановлений на вході гарячої води фільтр. При експлуатації з часом може знадобитися заміна будь-яких деталей, і запчастини можуть бути потрібні в найбільш невідповідний момент.

    Наша компанія полегшила пошуки таких комплектуючих і пропонує вам по-справжньому якісні і довговічні запасні частини. Такий підхід дозволяє зробити роботу будь-якого котла ще ефективнішою і отримувати високі показники по підтримці і збереженню тепла. Ми продаємо найрізноманітніші запчастини BAXI за доступними цінами, що дозволяє легко і просто оновити, модернізувати і відремонтувати котли даної марки. На нашому складі досить широкий асортимент різних складових, і тому у нас Ви знайдете навіть найбільш рідкісні деталі для цих пристроїв. Зокрема, тут маються на увазі різного роду плати, газові клапани, теплообмінники, електроди для розпалу й багато іншого. Ціни у нас набагато нижче в порівнянні з конкурентами, адже ми досить давно працюємо на цьому ринку.

    У нас Ви завжди отримаєте кваліфіковану допомогу, оскільки наші менеджери завжди нададуть вичерпні відповіді на всі запитання. Звичайно, будь-які операції по ремонту котлів повинен проводити тільки кваліфікований професіонал, що володіє подібним досвідом. Грамотна установка потрібних компонентів дозволить котлу працювати протягом багатьох років і в повній мірі ефективно. В результаті ви отримаєте кардинально оновлений пристрій, здатний підтримувати тепло в будь-яких умовах.