Манометри, термоманометри

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Манометр, термоманометр, термометр - це прилади вимірювальні. Кожен котел забезпечений манометром, термометром або термоманометром, які зазвичай розташовані на передній панелі газового обладнання.

Манометр котла - це прилад, який визначає тиск в системі опалення. Газові котли розраховані на робочий тиск 3 бари, тому шкала манометра зазвичай на 4 бари або 6 бар. Тиск у системі опалення  знаходитися в межах від 0,6 до 1,5 бар при холодній системі опалення і не повинен знижуватися нижче 0,5 бару. При зниженні тиску в системі опалення, необхідно за допомогою крана підпитки заповнити систему опалення до показань манометра 1,5 бару. Залежно від моделі і конструкції панелі управління котла манометри можуть бути різних розмірів, форм і конструкції.

Термометр котла - прилад, який показує температуру контуру опалення. Термометри, встановлені в газовому обладнанні також мають різну конструкцію і розміри. Термоманометр котла - це вимірювальний прилад, який показує і температуру і тиск.

У нашому інтернет магазині представлені манометри, термометри та термоманометри відомих торгових брендів:  Immergas, Hermann, Ariston, Chaffoteaux, Beretta, Ferroli, Nova Florida, Fondital, Sime, Bosch, Biasi, Saunier Duval, Vaillant, Baxi та інші.

Купити манометри, термоманометри та термометри Ви можете номерами телефонів

(096) 644-08-65, (097) 465-47-17, (096) 230-33-45