Вторинні ГВП

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Функції теплообмінників досить численні і важливі, оскільки саме від цього приладу багато в чому залежить призначення і конструкція використовуваного котла. Вторинні теплообмінники - це теплообмінники гарячого водопостачання — ГВП, відрізняються спеціальними пластинами, які з’єднані один з одним. Дані пластини виготовляються з нержавіючої сталі. Запчастини тобто теплообмінники  встановлюються  на котлах Immergas, Hermann, Ariston, Chaffoteaux, Beretta, Ferroli, Nova Florida, Fondital, Sime, Bosch, Biasi, Saunier Duval, Vaillant, Baxi.

Установка вторинних теплообмінників  дозволяє розраховувати  необхідний теплообмін, завдяки високому рівню теплопровідності пластин, а також великій площі теплообміну. Таких показників вдалося досягти навіть незважаючи на той факт, що швидкість потоку носія тепла достатньо велика. Теплообмінники ГВП  дозволяють  звести до мінімуму відкладення накипу. Однак завдяки великій швидкості практично повністю виключена ймовірність появи солей і відкладень на стінках. Завдяки деяким особливостям будови даної групи теплообмінників, вони можуть похвалитися певними якостями. Наприклад, від кількості пластин безпосередньо залежить потужність і площа теплообміну. Крім цього, в інших різновидах теплообмінників холодна вода і теплоносії рухаються назустріч, тоді як тут напрям їх руху повністю збігається.

Великий вибір вторинних теплообмінників

ЯКЩО ВИ НЕ ЗНАЙШЛИ ЗАПЧАСТИНУ ЯКА ВАС ЦІКАВИТЬ У НАС НА САЙТІ, ВИ МОЖЕТЕ УТОЧНИТИ ЇЇ НАЯВНІСТЬ У НАШИХ КОНСУЛЬТАНТІВ ПО ТЕЛ.   (096) 230-33-45, (098) 422-81-48, (032) 245-39-61