Конденсаційні модулі

Сортувати у порядку зменшення

Сортувати у порядку зменшення

Конденсаційні модулі за вигідною ціною

Сучасні так звані конденсаційні котли відрізняються підвищеною міцністю матеріалів, високим ККД і екологічністю. Вони рекомендовані, а в деяких європейських країнах – тільки і дозволені, більшістю розвинених держав. І причин тому кілька: від безпеки і економічної вигоди для конкретного користувача до охорони оточуючого середовища. Шкідливих речовин котел, де використовуються конденсаційні модулі, викидає в рази менше. Купити такі деталі можна у нас.

Характеристики в цифрах

Розробники говорять про 20% зекономленого палива під час роботи конденсаційних котлів. А високоточний контроль температур (модуляція полум'я) варіюється від 20 до 100%, в порівнянні з 45-100% для стандартних котлів. Це дозволяє більш грамотно витрачати паливо в залежності від потреб.

Площа обігріву може задовольнити як потреби приватних будинків і квартир (50 і більше кв. М), так і комерційних об'єктів (200-350 кв. М).

Але головне – при однаковому зі звичайними котлами витраті палива, тепла котел дає значно більше з огляду на виведення димових газів нижче точки конденсації. Теплової енергії виходить на 15-20% більше. А все завдяки наявності камери доохолодження, де збирається конденсат.

Формула довговічності

Недоліком таких котлів є їх висока ціна. Необхідність використання матеріалів з високоміцними показниками і установка димоходів, антикорозійних трубопроводів та інших складових конструкції спочатку здаються дорогої витівкою. Але переваг використання котлів і виправданість заміни зношеного конденсаційного модуля переважує. Зокрема – це:

Провести якісну заміну модуля конденсації можуть тільки фахівці. А підібрати релевантний варіант можна в нашому магазині за прийнятною вартістю. Каталог включає агрегати від провідних виробників сучасних котлів. Наприклад, таких успішних і загальновизнаних професіоналами брендів як IMMERGAS і VAILLANT. Купити потрібний конденсаційний модуль з гарантованою високою якістю і повним пакетом документів у нас можна вигідно як приватним особам, так і комерційним структурам на різну систему оподаткування. Доставка ведеться в усі регіони України.