Сигналізатор газу MAXI/C

Сигналізатор газу MAXI/C

Сигналізатор газу MAXI / C (для природного, балонного і чадного газу)


Побутовий універсальний детектор газу «MAXI / C" призначений для постійного контролю об'ємної частини горючих газів: природних газів (метану або пропан - бутану) 


Також, завдяки нововведенням в конструкцію детектора, він відчуває пари лаків і фарб під час фарбування, аерозолі та інші канцерогенні речовини, які можуть негативно вплинути на здоров'я людини. Детектор виявляє гази в повітрі, де можливий витік таких газів. Наприклад: котельні, кухні, санітарні приміщення, коридори, підвали, гаражі, тощо. Тобто, все приміщення, в яких знаходиться газове обладнання: газові котли , колонки, газові конвектори будь-якого виробництва, плити, газові бойлери , лічильники газу, газові балони, газопроводи тощо.

Ціна:
480,0 грн.
480.00 16.81$ 14.77€
Порівняти Availability: В наявності

АБО
Опис
Деталі

Побутовий універсальний сигналізатор газу типу «Махi/С» призначений для постійного контролю  природних газів (метану СН4 або пропан - бутану СЗН8). Також завдяки нововведенням в конструкцію сигналізатора газу MAXI/C, він відчуває загрозливі концентрації парів токсичних речовин та інші канцерогенні речовини, які можуть негативно вплинути на здоров'я людини. Сигналізатор газу MAXI / C виявляє гази в повітрі, де можливий витік  газів. Наприклад: котельні, кухні, санітарні приміщення, коридори, підвали, гаражі,тобто всі приміщення, в яких знаходиться газове обладнання: газові котли, колонки, газові конвектори будь-якого виробництва, плити, газові бойлери, лічильники газу, газові балони, газопроводи тощо.

Принцип дії газосигналізатора MAXI / C:

У перший момент включення сигналізатора газу MAXI / C до електромережі через 1,5-2 хвилини з'являється оптична і акустична сигналізація, яка сигналізує про те, що газовій сигналізатор maxiC готовий до роботи і знаходиться в черговому режимі і постійно аналізує граничні концентрації газів у повітрі замкнутого приміщення. При цьому постійно чутливий елемент аналізує концентрацію газів у повітрі приміщення. На корпусі газового сигналізатора maxi / c постійно блимає зелений світлодіод, що означає наявність напруги живлення в мережі і показує, що газосигнализатор maxi / c працює. У випадку, якщо концентрація перевищить межу 1% нижньої межі вибуховості (Для метану і пропан - бутану) і при досягненні об'ємної частки окису вуглецю в повітрі значення 0,005%, спрацьовує оптична і акустична сигналізація. Відключення сигналізації і перехід сигналізатора maxi / c в черговий режим відбувається в момент зниження концентрації" газів нижче порога спрацьовування.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Бренди Недоступний
Відгуки
Напишіть свій відгук
  • Оцініть наш товар:
Запитання про продукт

Акція