190745 Запобіжний клапан 10 бар 3/4" VAILLANT

190745 Запобіжний клапан 10 бар 3/4" VAILLANT

Запчастина до газових котлів ТМ Vaillant - Запобіжний клапан 10 bar


Підходить до моделей котлів Vaillant VUI 240-7 R3 / VUI 280-7 R3 / VUI 282-7/VUI 282-7 R2 / VUI 242-7 R3 / VUI 282-7 R3/ VIH CL 20 S


Код: 190745

Ціна:
609,0 грн.
609.00 14.67$ 14.50€
Порівняти Availability: В наявності

АБО
Опис
Деталі

Запчастина до газових котлів ТМ Vaillant - Запобіжний клапан 10 bar

Підходить до моделей котлів Vaillant VUI 240-7 R3 / VUI 280-7 R3 / VUI 282-7/VUI 282-7 R2 / VUI 242-7 R3 / VUI 282-7 R3/ VIH CL 20 S

Код: 190745


Для того щоб зрозуміти, як працює цей пристрій не потрібно бути видатним інженером, адже тут все гранично просто. За власним зовнішнім виглядом зворотний клапан в чомусь схожий з сантехнічним трійником, однак по конструкції ці дві речі мають відмінності. На ділянці, де здійснюється подача води, стоїть спеціальний замикаючий механізм, завдяки якому вода може рухатися тільки в одному напрямку - в ємність нагрівача. Принцип роботи дуже простий, але при цьому вкрай результативним. При досягненні приблизно однакового тиску, спрацьовує замикач пристрою, і виключається ймовірність повернення води, під тиском, тому в водопровідну систему.

Але якщо тиск перевищить критичні показники, в справу вступить захисна функція. Бічне відведення працює за таким же принципом, а відмінність полягає лише в тому, що високий тиск сприяє віджиманню пружини і зниженню тиску в ємності з гарячою водою. Іноді це супроводжується невеликою течею із спеціального отвору пристрою, простіше кажучи - починає капати вода. Це нормальне явище, для цього даний пристрій і створено, тому занадто турбуватися не варто.

Однак такий стан справ може призвести до калюж на підлозі, які будуть утворюватися через течі. Виходом з цієї ситуації є установка шлангу, один край якого з'єднується з вихідним отвором клапана, а інший з каналізаційною системою.

Для зручності використання, а також з метою підвищення естетичних характеристик кімнати, злив може виконуватися з прихованим шлангом або трубою. При цьому не варто забувати про забезпечення доступу до зворотного клапану у разі виникнення несправностей з ним.

Якщо обладнання стало працювати неправильно, необхідно без зволікань приступити до з'ясування причин, які цьому сприяють. Краще перевірити відразу всі елементи водонагрівача, адже будь-який з них може прийти в непридатність або зламатися. Але найбільш схильні до поломок термостати, запобіжні клапани, а також нагрівальні компоненти.

Причому вони взаємопов'язані між собою, а це означає те, що якщо з'явилися несправності з однією деталлю, то цілком можливо, що трохи пізніше з'явиться і з тією, яка працює, так би мовити «в парі» з нею. Саме тому господар будинку або квартири повинен своєчасно реагувати на погіршення працездатності бойлера.

Самі зворотні клапани коштують не так вже й дорого, і тому якщо відремонтувати старий не представляється можливим, то потрібно приділити час купівлі нового. Щоб це зробити, треба знати модель приладу, яким ви користувалися, або, як мінімум, робочий тиск, з яким він працює. Ці дані не так складно знайти - вони містяться в інструкції користувача, і іноді вказуються на корпусі пристрою.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Бренди VAILLANT
Тип запчастин до котлів Запобіжні клапани
Відгуки
Напишіть свій відгук
  • Оцініть наш товар:
Запитання про продукт

Акція