1.023625 Теплообмінник бітермічний IMMERGAS Eolo/Nike Star, Star kw (аналог)

1.023625 Теплообмінник бітермічний IMMERGAS Eolo/Nike Star, Star kw (аналог)

Запчастина до газового настінного котла IMMERGAS - теплообмінник бітермічний.


Підходить до моделей Eolo/Nike Star 23, Eolo/Nike Star 23 kw.


Коди: 1.018806, 1.023625.


Виробник:  G20 Італія

Ціна:
5 130,0 грн.
5130.00 155.45$ 135.00€
Порівняти Availability: В наявності

АБО
Опис
Деталі

Запчастина до газового настінного котла IMMERGAS - теплообмінник бітермічний.

Підходить до моделей Eolo/Nike Star 23, Eolo/Nike Star 23 kw

Має різьбові з"єднання системи опалення - 3/4" та водопостачання - 1/2"

Матеріал: мідь

Коди: 1.018806, 1.023625.

Виробник: G20 Італія

Відповідно, теплообмінник являє собою мідні труби,які зібрані в два колектора, праворуч-колектор опалення ,а зліва - колектор гарячої води. Якщо по контуру опалення трубки підключені послідовно, то по контуру гарячої води - паралельно. Для кращого теплообміну з боку димових газів трубки мають ребра з мідних пластин ,які мають захисне силіконове покриття, яке захищає теплообмінник від високотемпературної корозії. Призначення: перенесення тепла від продуктів згорання до теплоносія в системі опалення.

Застосування бітермічного теплообмінника в котлі усуває необхідність у додаткових гідравлічних вузлах: триходовому клапані і вторинному теплообміннику. Це знижує вартість котла і підвищує надійність його роботи.

Переваги даного теплообмінника в тому, що завдяки великому обсягу теплоносія в теплообміннику під час зміни температури і швидкості потоку води ГВП згладжуються пульсації температури води на виході котла. Іншими словами, на виході з котла завжди забезпечується гаряча вода стабільної температури незалежно від стрибків температури води на вході і зміни напору води. Крім того, теплообмінник з підвищеною ємністю дозволяє використовувати функцію «швидкого старту», що забезпечує гарячу воду заданої температури відразу після включення крана.

Недоліком цього теплообмінника є те, що теплопередача в режимі роботи гарячого водопостачання обмежена. Відповідно, кількість гарячої води нижча, ніж у котлах з двома теплообмінниками. Крім того, не рекомендується використовувати котли з бітермічним теплообмінниками в тих районах, де вода містить підвищену кількість солейі. Це обумовлено тим, що через великий перепад температур в контурах опалення та ГВП процес відкладення солей відбувається більш інтенсивно.

 

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Бренди IMMERGAS, G20 ENGINEERING
Тип запчастин до котлів Теплообмінники бітермічні
Відгуки
Напишіть свій відгук
  • Оцініть наш товар:
Запитання про продукт

Акція