1.022220 Теплообмінник вторинний ГВП 14 пластин IMMERGAS/JUNKERS/ BOSCH/VIESSMANN

1.022220 Теплообмінник вторинний ГВП 14 пластин IMMERGAS/JUNKERS/ BOSCH/VIESSMANN

Запчастина до газових котлів ТМ IMMERGAS - Теплообмінник вторинний ГВП (гарячого водопостачання) 14 пластин.


Підходить до моделей котлів IMMERGAS Nike Mini 24 kw, Eolo Mini 24 kw, Victrix 24 kw, Viessmann Vitopend 100-W тип WH1D та JUNKERS-BOSCH EUROLINE ZW23 KE\AE


Код 1.022220, 7828745


Виробник: SWEP


Взаємозамінна модель: http://www.instalator.com.ua/ua/1-022220-teploobminnik-vtorinnij-plastinchatij-gvp-immergas-nike-mini-24-kw-eolo-mini-24-kw-victrix-24-kw-1260.html

Ціна:
2 578,8 грн.
2578.80 61.04$ 56.00€
Порівняти Availability: В наявності

АБО
Опис
Деталі

Розміри 1.022220:

- довжина / висота: 190мм / 73мм;

- вхід / вихід: 155мм / 40мм;

- відстань між кріпленням 155мм;

- кількість пластин: 14.

Для підігріву води застосовуються пластинчасті теплообмінники. Вони є найбільш ефективні у підігріві гарячої води для потреб гарячого водопостачання. Вторинний  теплообмінник - це пристрій непрямого нагріву  гарячої води проточного типу з допомогою теплоносія системи опалення будинку.

Переваги вторинних теплообмінників:

- скорочення споживання енергії на відміну від електричних водонагрівачів;

- моментальне нагрівання води в будь-якій кількості;

- невеликі розміри при великій потужності нагріву.

Теплообмінник ГВП (вторинний, пластинчастий, швидкісний) складається з певної кількості пластин. Пластини однакового розміру, але розгорнуті на 180 градусів щодо кожної. Таке розміщення пластин забезпечує чергування гарячих і холодних потоків. Потоки води в процесі теплообміну рухаються назустріч один одному і гаряча рідина передає тепло через стінку пластини.

Хімічна промивка теплообмінників котла
Результат промивання вторинного теплообмінника

У міру звернення клієнтів до нас за допомогою досить часто доводиться стикатися з котлами, теплообмінники яких покриті зсередини шаром накипу чи інших відкладень.
Та й в наших статтях досить часто порушується тема забруднення теплообмінників. Тому давайте розглянемо на конкретному прикладі досить поширений випадок, коли потрібно промивка.

Що таке промивка і коли вона потрібна.
Промивання - це видалення забруднень (накипу), що перешкоджають нормальній передачі тепла, з внутрішньої поверхні теплообмінників. Слід відразу сказати, що необхідності в регулярній промивці теплообмінників немає, але не слід пускати справу на самоплив і чекати коли котел відмовиться працювати остаточно. Досить стежити за роботою обладнання і при появі тривожних симптомів звернутися до фахівців, які зможуть встановити необхідність промивки.

Причини забруднень теплообмінників котла і симптоми.
Первинний теплообмінник забруднюється, якщо в системі використовується неочищена, непідготовлена вода, система не герметична і доводиться додавати нову воду, тим самим збільшуючи ймовірність «заростання» теплообмінника.

Через вторинний теплообмінник або контур ГВП роздільними теплообмінниками постійно протікає проточна вода і якщо вона не очищена, то утворення накипу неминуче.

Симптомами забитих теплообмінників може бути наступна поведінка котла:
- при роботі на систему опалення - часті включення виключення пальника, супроводжувані значними стрибками температури теплоносія;

- при роботі на ГВП часті включення - виключення пальника, супроводжувані стрибками температури гарячої води;

- котел знову не прогріває до встановленої температури гарячу воду, хоча раніше на такому ж налаштуванні прогрівав;

- робота котла супроводжується стороннім шумом, схожим на закипілий чайник.

Всі ці симптоми можуть каже про те, що пора промити теплообмінник. Але остаточне рішення повинен приймати фахівець, тому як такі симптоми трапляються і при інших несправностях.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Бренди IMMERGAS, BOSСH/JUNKERS , VIESSMANN, SWEP
Тип запчастин до котлів Теплообмінники вторинні ГВП
Відгуки
Напишіть свій відгук
  • Оцініть наш товар:
Запитання про продукт

Акція