Бездротовий тижневий програматор-термостат AURATON 2025 RTH

Бездротовий тижневий програматор-термостат AURATON 2025 RTH

Бездротовий тижневий програматор для газових котлів автоматичного керування системою опалення

Ціна:
2 358,0 грн.
2358.00 64.60$ 60.46€
Порівняти Availability: В наявності

АБО
Опис
Деталі

Бездротовий тижневий програматор-термостат AURATON 2025 RTH призначений для роботи з газовими,  електричними котлами та іншими опалювальними приладами багатьох провідних виробників. Основним завданням  AURATON 2025 RTH є відслідковування кімнатної температури і керування підключеним приладом, завдяки чому відбувається економія споживання газу або електроенергії від 10 до 30%, а також збільшується експлуатаційний термін вашого недешевого обладнання за рахунок усунення тактування  включення/виключення. 

Завдяки цьому пристрою ви можете отримати максимально комфортну температуру у вашому помешканні в любий час доби. Така можливість забезпечується  наявністю 10 програм, 4 з яких є готовими і ви маєте можливість вибрати зручний для вас варіант, а 6 інших ви можете налаштувати власноручно, в залежності від активності мешканців вашого помешкання. Програми налаштовуються на кожен день тижня погодинно. Окрім того ви маєте можливість в будь-який час в ручному режимі задати бажану температуру, яку ви б хотіли отримати в даний момент або змінити програму, яка виконується, на іншу.

Програматор-термостат AURATON 2025 RTH має великий рідкокристалічний дисплей, на якому відображаються параметри роботи вашого обладнання,  поточна температура в приміщенні, час та програма, яка виконується в даний момент; оснащений інтелектуальною підсвіткою, що дає можливість зекономити ресурс елементів живлення (2 батарейки АА). Спеціальний індикатор завчасно попередитьвас про необхідність заміни елементів живлення. Якщо вас турбують перехідні періоди початку і закінчення опалювального сезону, коли є небезпека раптових заморозків, ви можете скористатися функцією "антизамерзання", що убезпечить вашу систему опалення від розморожування, а ваш гаманець від зайвих немалих витрат. Лічильник часу роботи нагрівального обладнання може допомогти вам спрогнозувати ваші витрати на газ або електроенергію.

Елегантний дизайн виробу дозволить гармонійно вписати AURATON 2025 RTH в будь-який інтер"єр, а змінні кольори підсвітки дисплею (3) дають можливість оновити його вигляд.

Відмінністю   AURATON 2025 RTH від  AURATON 2025 є вбудований передавач радіосигналу. Завдяки цьому термостат знімає показники температури і передає за допомогою радіосигналу дані на базу, яка безпосередньо виконує керування опалювальним приладом. Тому  AURATON 2025 RTH  не прив"язується до якогось окремого приміщення. Ви можете перенести його в будь-яку кімнату, де хочете отримати найкомфортнішу температуру. Також така особливість дозволяє встановити такий пристрій в приміщенні, де завершено будівельні або ремонтні роботи і нема можливості прокласти дроти від опалювального приладу до темостату

Технічні характеристики: 

Робоча температура 0 - 45оС
Діапазон керування температурою                      4 - 35оС
Крок програмування температури   0,2оС
Температура антизамерзання  від 4 до 10оС 
Гістерезис  0,4 - 0,8оС
 Затримка включення  90с
 Кількість програм   10 (4+6)
 Живлення радіопередавача  2 батарейки АА 
 Живлення радіоприймача  220В
Підключення до приладу радіоприймача дротами
Частота радіосигналу 868МГц

 

Пам"ятайте: використовуючи  програматор-термостат AURATON 2025 RTH ви заощаджуєте не тільки енергоресурси, які постійно зростають в ціні, але й власні поточні витрати на комунальні послуги, витрати на ремонт та обслуговування ваших опалювальних приладів, та страхуєте свій бюджет від раптових витрат у зв"язку з розморожуванням системи опалення і повного виходу її з ладу в зовсім не зручний для вас час.

Комплектація: тижневий програматор-термостат AURATON 2025 RTH - 1 шт., радіоприймач -1 шт., дріт для підключення радіоприймача до опалювального приладу - 1м,  дріт для підключення радіоприймача до мережі 220В із вилкою - 1,5м, дюбель для кріплення 5х25 -2 шт., батарейки АА - 2 шт., інструкція - 1шт. 

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Бренди AURATON
Тип управління Радіокерований
Можливості програмування Так
Дублювання панелі керування котла Ні
Можливість керування двома зонами Ні
Відгуки
Напишіть свій відгук
  • Оцініть наш товар:
Запитання про продукт

Акція