150 Клапан запобіжний 1/2" без флажка 6 атм

150 Клапан запобіжний 1/2" без флажка 6 атм
Призначений для встановлення з будь-якими водонагрівачами з діаметром труб 1/2" для запобігання підняття тиску у водонагрівачі до критичних значень.
-відкриття при 0,5 атм,
-спуск тиску при 6 атм
Код 150
Ціна:
40,0 грн.
40.00 1.21$ 1.05€
Порівняти Availability: В наявності

АБО
Опис
Деталі

Призначений для встановлення з будь-якими водонагрівачами з діаметром труб 1/2" для запобігання підняття тиску у водонагрівачі до критичних значень. -відкриття при 0,5 атм, -спуск тиску при 6 атм Код 150

 


Призначення клапанів Клапани - важливий елемент у системі опалення та водопостачання, вони виконують такі функції: контролю надходження в ємність холодної води; пониження рівня тиску в посудині у разі величезного напору води і при нагріванні; у разі ремонту дозволяє злити з бака рідину; перешкоджає витіканню рідини з ємності в трубопровід, у випадку якщо в ньому відсутня вода. Запобіжний клапан Запобіжні клапани видаляють зайву рідину з ємності у випадку, якщо тиск підвищується. Підвищення може відбутися в тому випадку, якщо встановити дуже високу температуру нагрівання на термостаті. У разі якщо виріб функціонує нормально, то з його носика час від часу може підтікати вода і це цілком звичайне явище. У разі відсутності запобіжного клапана, ємність може просто вибухнути і розлетітися на частини, оскільки надлишкам води просто не було куди дітися. На вихідний клапан кріпиться трубка, яка відводить воду в систему каналізації. У разі виникнення високого тиску у водопроводі, воно вирівнюється за допомогою клапана, який видаляє надлишок води.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Бренди Недоступний
Тип запчастин до бойлерів Інше
Потужність тену Ні
Різьба анода Ні
Відгуки
Напишіть свій відгук
  • Оцініть наш товар:
Запитання про продукт

Акція