Тижневий програматор-термостат AURATON 2025

Тижневий програматор-термостат AURATON 2025

Тижневий програматор-термостат для автоматичного керування системою опалення

Цена:
1 485,0 грн.
1485.00 45.00$ 39.08€
Добавить в сравнение Доступность: Есть в наличии

ИЛИ
Описание
Подробности

Тижневий програматор-термостат AURATON 2025 призначений для роботи з газовими,  електричними котлами та іншими опалювальними приладами багатьох провідних виробників. Основним завданням  AURATON 2025 є відслідковування кімнатної температури і керування підключеним приладом, завдяки чому відбувається економія споживання газу або електроенергії від 10 до 30%, а також збільшується експлуатаційний термін вашого недешевого обладнання за рахунок усунення тактування  включення/виключення. 

Завдяки цьому пристрою ви можете отримати максимально комфортну температуру у вашому помешканні в любий час доби. Така можливість забезпечується  наявністю 10 програм, 4 з яких є готовими і ви маєте можливість вибрати зручний для вас варіант, а 6 інших ви можете налаштувати власноручно, в залежності від активності мешканців вашого помешкання. Програми налаштовуються на кожен день тижня погодинно. Окрім того ви маєте можливість в будь-який час в ручному режимі задати бажану температуру, яку ви б хотіли отримати в даний момент або змінити програму, яка виконується, на іншу.

Програматор-термостат AURATON 2025 має великий рідкокристалічний дисплей, на якому відображаються параметри роботи вашого обладнання,  поточна температура в приміщенні, час та програма, яка виконується в даний момент; оснащений інтелектуальною підсвіткою, що дає можливість зекономити ресурс елементів живлення (2 батарейки АА). Спеціальний індикатор завчасно попередитьвас про необхідність заміни елементів живлення. Якщо вас турбують перехідні періоди початку і закінчення опалювального сезону, коли є небезпека раптових заморозків, ви можете скористатися функцією "антизамерзання", що убезпечить вашу систему опалення від розморожування, а ваш гаманець від зайвих немалих витрат. Лічильник часу роботи нагрівального обладнання може допомогти вам спрогнозувати ваші витрати на газ або електроенергію.

Елегантний дизайн виробу дозволить гармонійно вписати AURATON 2025 в будь-який інтер"єр, а змінні кольори підсвітки дисплею (3) дають можливість оновити його вигляд.

Технічні характеристики: 

Робоча температура 0 - 45оС
Діапазон керування температурою                      4 - 35оС
Крок програмування температури   0,2оС
Температура антизамерзання  від 4 до 10оС 
Гістерезис  0,4 - 0,8оС
 Затримка включення  90с
 Кількість програм   10 (4+6)
 Живлення   2 батарейки АА 
Підключення до приладу дротами

 

Пам"ятайте: використовуючи  програматор-термостат AURATON 2025 ви заощаджуєте не тільки енергоресурси, які постійно зростають в ціні, але й власні поточні витрати на комунальні послуги, витрати на ремонт та обслуговування ваших опалювальних приладів, та страхуєте свій бюджет від раптових витрат у зв"язку з розморожуванням системи опалення і повного виходу її з ладу в зовсім не зручний для вас час.

Комплектація: тижневий програматор-термостат  AURATON 2025 - 1 шт., дюбель для кріплення 5х25 -2 шт., батарейки АА - 2 шт., інструкція - 1шт.

Дополнительная информация
Дополнительная информация
Бренды AURATON
Тип управления По кабелю
Возможности программирования Да
Дублирование панели управления котла Нет
Возможность управления двумя зонами Нет
Отзывы
Напишите отзыв
  • Оцените наш продукт:
Вопрос о продукте

Акция